Перейти до основного вмісту

Студенти з викладачами відвідали завод “Флекстронікс ТзОВ”

     Студенти відділу «Електроніки, електротехніки, напівпровідникового та наноматеріалознавства» разом з викладачами Козярським І.П., Мостовим А.І. та Солованом М.М. відвідали завод «Флекстронікс ТзОВ»

fl2
     Студенти 4 і 5 курсів кафедри електроніки і енергетики та студенти 4 курсу кафедри фізики напівпровідників і наноструктур 20 та 21 березня 2019 року були на заводі «Флекстронікс ТзОВ». За час перебування на підприємстві студенти ознайомилися із особливостями роботи заводу, поспілкувалися із провідними інженерами та пройшли співбесіду з перспективою проходження там практики та подальшого працевлаштування на інженерні посади. Також студенти мали можливість поспілкуватися із випускниками своїх кафедр та студентами відділу «Електроніки, електротехніки, напівпровідникового та наноматеріалознавства», які навчаючись на 5 курсі на індивідуальній формі навчання працюють інженерами різних відділів заводу.

fl1
             «Flex Україна» – найбільший роботодавець і платник податків в місті Мукачево. На ринку України компанія веде свою діяльність більше 18 років. За цей час був побудований новий завод «Флекстронік», на якому працює понад 3500 співробітників. Компанія працює в сфері інноваційних технологій і виробляє товари для галузей медицини, споживчої електроніки, побутової техніки, телебачення та медіа. На початку 2018 року «Flex Україна» запустив завод з лиття пластмаси. Компанія співпрацює з найвідомішими брендами світу, виготовляючи для них якісні комплектуючі.
          Компанія охоплює всі процеси від розробки ідеї до виробництва продукту та організації серійного виробництва – «Sketch-to-Scale»; впроваджує в процес виробництва інноваційні технології; усуває проблему плинності кадрів, створюючи хороші умови праці; співпрацює з навчальними закладами, зокрема і з ЧНУ (Угода про співпрацю була підписана в 2018 році ректором ЧНУ Мельничуком С.В. і директором ІФТКН Ангельським О.В. та керівництвом «Флекстронікс ТзОВ») для підготовки фахівців високого рівня з інженерних спеціальностей, яких готують на кафедрі електроніки і енергетики:
спеціальності:

171 – Електроніка,

141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
спеціальність

153 – Мікро- та наносистемна техніка.

Переддипломна практика на філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»

     В.о. директора Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук С.В. Мельничук та завідувач кафедри електроніки і енергетики П.Д. Мар’янчук відвідали філію «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» та обговорили з керівництвом станції можливість налагодження співпраці.
Першим результатом цієї співпраці є те, що студенти 4 курсу кафедри електроніки і енергетики пройшли переддипломну практику на філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

nd1
     За час проходження практики студенти ознайомилися з самою станцією: греблею, машинним залом та з іншими виробничими підрозділами, які забезпечують роботу електростанції. В машинному залі вони побачили роботу величезних електрогенераторів, ознайомились з їх будовою та принципом роботи, побачили величезні машини в розібраному і робочих станах, відвідали центральний пульт керування, ознайомились з електронною та електротехнічною апаратурою, яка використовується при керуванні роботою станції. Вони дізналися про режими роботи станції, про проведення профілактичних та робіт по обслуговуванню і ремонту електрогенераторів і турбін. При цьому вони мали можливість продемонструвати належні теоретичні знання і практичні навики.
    Завдяки керівництву університету, інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук і кафедри електроніки і енергетики з одного боку, та керівництва філії «Дністровська ГЕС» планується розширення співпраці між цими установами зокрема: підготовка і перепідготовка висококваліфікованих кадрів, участь співробітників електростанції в процесі підготовки спеціалістів, проведення спільних наукових досліджень та виконання студентами кваліфікаційних і дипломних робіт під спільним керівництвом.
    Обома сторонами електростанція розглядається не тільки як база підготовки висококваліфікованих фахівців, але і як місце майбутнього працевлаштування випускників кафедри електроніки і енергетики за спеціальностями: «141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і «171 – Електроніка».

nd2

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності