Викладачі та співробітники кафедри електроніки і енергетики успішно виграють міжнародні гранти на довготривалі наукові стажування і проводять наукові дослідження у провідних наукових установах світу таких як: Університет штату Массачусетс Лоуелл (Лоуелл, США) – Солован М.М., Ковалюк Т.Т.; Каліфорнійський Університет Санта Барбари (Санта Барбара, США, де працюють 5 Нобелівських лауреатів) – Брус В.В.; Туринський політехнічний університет (Турин, Італія) – Солован М.М.; Лундський університеті (Лунд, Швеція) – Мостовий А.І.; Інститут кремнієвої фотовольтаїки Берлінського центру матеріалів і енергії імені Гельмгольца (Берлін, Німеччина) – Брус В.В.; Університет Назарбаєва (Астана, Казахстан) – Брус В.В., Солован М.М., Мостовий А.І., Пархоменко Г.П.; Карловий університет (Прага, Чехія) – Ковалюк Т.Т.

Брус Віктор Васильович, доктор фізико-математичних наук, переможець міжнародного конкурсу “GreenTalents 2012” (організованого Міністерством освіти і наукових досліджень Німеччини 2012), пройшов наукове стажування в Каліфорнійському Університеті Санта Барбари (Санта Барбара, США, де працюють 5 Нобелівських лауреатів), протягом одного року з 01.11.2014 по 01.11.2015, а в листопаді 2014 року Брус В.В. виграв престижну 2-ох річну постдоківську стипендію від Фонда Олександра фон Гумбольда для проведення наукових досліджень в Інституті кремнієвої фотовольтаїки Берлінського центру матеріалів і енергії імені Гельмгольца (Берлін, Німеччина). 2017 року Віктор Васильович повертається до Санта-Барбари, після чого переїжджає до Астани (Університет Назарбаєва) де працює і по теперешній час.

brus-vv

Солован Михайло Миколайович, доктор фізико-математичних наук, доцент, старший дослідник. Будучи працівником кафедри пройшов двомісячне стажування в Університеті штату Массачусетс Лоуелл (Лоуелл, США) з 01.07.2015 по 31.08.2015, а в березні 2015 року Солован М.М. виграв престижну 6-ти місячну постдоківську стипендію в рамках проекту EUROEAST за программою Еразмус Мундус для проведення наукових досліджень в Туринському політехнічному університеті (Турин, Італія), де проходив стажування з 01.11.2015 по 30.04.2016, також пройшов наукове стажування в Університеті Назарбаєва (Астана, Казахстан)з 01.02.2022 по 30.09.2022.

solovan-mm

Зараз Михайло Миколайович проводить наукові дослідження в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Познань, Польща), де виграв престижну стипендію Польського національного агентства академічних обмінів «UlamNAWAProgramme» для проведення наукових досліджень з 01.10.2022 р. по 30.09.2024 р. в галузі фізики на тему «Дослідження фотоелектричних процесів у 2D гібридних перовскітних оптоелектронних приладах».

astana-3

Мостовий Андрій Ігорович, асистент кафедри електроніки і енергетики, кандидат технічних наук виграв престижну стипендію для проведення наукових досліджень в рамках проекту HUMERIA за програмою Еразмус Мундус і пройшов стажування в Лундському університеті (Лунд, Швеція) з 01.11.2016 по 30.04.2017 р.

astana-1

З січня 2022 року Андрій Ігорович проходить наукове стажування в Університеті Назарбаєва (Астана, Казахстан). Там він працює у науковій групі під керівництвом доктора фізико-математичних наук Бруса Віктора Васильовича, займається виготовленням нових напівпрозорих органічних сонячних елементів та дослідженням впливу іонізуючого випромінювання на прилади оптоелектроніки на основі органічних та неорганічних напівпровідникових матеріалів.

astana-2

Ковалюк Тарас Тарасович, асистент, кандидат фізико – математичних наук пройшов п’ятимісячне стажування в Університеті штату Массачусетс Лоуелл (Лоуелл, США) з 15.11.2015 по 15.04.2016.

kovaliuk-tt

Наразі Тарас Тарасович працює в Карловому університеті (Чехія, Прага), тематикою наукових досліджень є магнітні матеріали.