Наукова робота кафедри так чи інакше пов’язана із спеціальностями підготовки здобувачів вищої освіти, які забезпечує кафедра, а саме:

141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. В цій спеціальності кафедра спеціалізується у дослідженні сонячних перетворювачів електричної енергії, а також фотодетекторів і детекторів високоенергетичних часток і матеріалів для них.

174 - Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка. В цій спеціальності кафедра спеціалізується у розробці електронних приладів на основі мікроконтролерів.

176 - Мікро- та наноситемна техніка. В цій спеціальності кафедра спеціалізується у дослідженні напівпровідникових матеріалів із наноутвореннями та дослідженню їх фізичних властивостей з метою використання цих матеріалів в електроніці, фотоелектриці, сонячній енергетиці, спінтроніці. Крім того ведеться розробка електронних приладів на основі мікросистемної техніки.

Наукові лабораторії кафедри електроніки і енергетики.

1. Лабораторія халькогенідних напівпровідників і гетероструктур на їх основі

Наукові дослідження групи присвячені розробці та вдосконаленню методів отримання об’ємних кристалів та тонких плівок халькогенідних напівпровідників, дослідженню їх фізичних властивостей, створенню на основі цих напівпровідників гетероструктур та дослідженню їх електричних та фотоелектричних властивостей з метою використання цих приладів в електроніці, фотоелектриці, сонячній енергетиці спінтроніці тощо.

Голова наукової групи:

Доктор фіз.-мат. наук, зав. кафедри електроніки і енергетики, професор, Майструк Едуард Васильович.

Члени наукової групи:

1. Кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Андрущак Галина Олегівна;
  2. Кандидат фіз.-мат. наук, асистент кафедри електроніки і енергетики, Ілащук Марія Іванівна;
  3. Кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Козярський Дмитро Петрович;
  4. Кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Козярський Іван Петрович;
  5. Кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Орлецький Іван Григорович;
  6. Доктор тех. наук, асистент кафедри електроніки і енергетики, Сльотов Олексій Михайлович.
  7. Кандидат фіз.-мат. наук, асистент кафедри електроніки і енергетики, Грушка Олена Григорівна.
  8. Кандидат фіз.-мат. наук, провідний фахівець кафедри електроніки і енергетики, Ульяницький Костянтин Сергійович;
  9. Аспірант – Кукурудзяк Микола

1. Лабораторія тонких плівок оксидів нітридів металів та карбоновмісних сполук і гетероструктур на їх основі та електронної мікроскопії

Наукові дослідження групи присвячені розробці та вдосконаленню методів отримання тонких плівок оксидів, нітридів металів та карбоновмісних сполук, дослідженню їх фізичних властивостей, створенню на основі цих матеріалів гетероструктур та дослідженню їх електричних та фотоелектричних властивостей з метою використання цих приладів в електроніці, фотоелектриці, сонячній енергетиці тощо.

Голова наукової групи:

Доктор фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Солован Михайло Миколайович.

Члени наукової групи:

1. Доктор фіз.-мат. наук, Брус Віктор Васильович.
  2. Кандидат фіз.-мат. наук, асистент кафедри електроніки і енергетики, Ковалюк Тарас Тарасович;
  3. Кандидат фіз.-мат. наук, асистент кафедри електроніки і енергетики, Мостовий Андрій Ігорович;
  4. Кандидат фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник НДЧ, Пархоменко Григорій Петрович;
  5. Кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Стребежев Віктор Миколайович;
  6. Аспірант – Курищук Сергій.
  7. Аспірант – Сорокатий Микола.

1. Лабораторія розробки електронних приладів на базі мікроконтролерів

Наукові дослідження групи присвячені розробці приладів електроніки та електротехніки на базі мікроконтролерів та програмного коду для них.

Голова наукової групи:

Кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Нічий Сергій Васильович

Члени наукової групи:

1. Кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Чупира Сергій Миколайович;
  2. Кандидат фіз.-мат. наук, молодший науковий співробітник НДЧ, Білічук Сергій Васильович.
  3. Кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри електроніки і енергетики, Юрійчук Іван Миколайович;
  4. Кандидат фіз.-мат. наук, фахівець кафедри електроніки і енергетики, Слободян Всеволод Зіновійович.
  5. Фахівець 1 категорії кафедри електроніки і енергетики, Шлемкевич Володимир Васильович.