Студентська наукова конференція 2024
Студентська конференція як формат наукової комунікації/
16 квітня 2024 р. проходила традиційна студентська наукова конференція в ННІФТКН Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
У рамках заходу відбулося пленарне засідання секції кафедри електроніки і енергетики, на якому, після вітального слова завідувача кафедри електроніки і енергетики професора Майструка Едуарда Васильовича, виголосили свої доповіді. Виступи студентів відрізнялися високим рівнем актуальності, чим викликали жвавий інтерес у присутніх.
Керівник підсекції Електроніки і енергетики, завідувач кафедри закцентував їх увагу на важливості наукової діяльності студентів та побажав успіхів й наснаги у подальшій роботі молодих дослідників. А після завершення виступів студентів та обговорення він підсумував роботу підсекції, висловив практичні рекомендації для подальшої успішної дослідницької праці студентів.
Також відзначили  доповіді:
"Електричні властивості і енергетична діаграма гетероструктури ITO/Fe 2 O 3 /n-CdTe"
Студ. 5 курсу Едгар Касс, Науковий керівник – проф. Е.В. Майструк
"Структура плівок 16-канальний реєстратор електричних сигналів на основі ATmega32U4 з Ethernet контролером W5500 та 16-бітних АЦП ADS1115"
Студ. 5 курсу Павло Голохвастов, Науковий керівник – доц. С.М. Чупира.
Учасники заходу отримали нові знання та особистий досвід активної участі в науковому заході.
1713275900599
1713275900563